Péče o naše klienty

Právní problematika téměř vždy, ať už méně či více, souvisí s ekonomií. Zejména obchodní právo má k tomuto oboru velmi blízko a každý advokát by měl mít alespoň minimální povědomí o ekonomických jevech. V oblasti ekonomie, kam naše ekonomická vzdělanost již nesahá, jsme pro Vás ale zajistili možnost konzultace se zkušenými ekonomy, kteří Vám zodpoví Vaše dotazy a navrhnou optimální řešení, jež v kombinaci s našimi právními službami zvýší Vaše šance na úspěch v dané věci.

Daňové poradenství, jako podmnožina ekonomické oblasti, může Vám, našim současným i budoucím klientům, být nápomocno zejména ve sporech souvisejících s finančním právem, v řízeních před finančními úřady při uplatňování Vašich práv a v rámci správních řízení, jež jsou s tímto spjata.

Stává se, že mnoho právních případů souvisí i s mezilidskými vztahy a je potřeba řešit nejen právní otázku věci, ale zaměřit se i na psychický komfort našeho klienta, aby např. ustál náročné období právních sporů, byl schopen si najít cestu k lidem, kteří jsou pro něj v životě důležití či se vypořádat s případnými křivdami. Za tímto účelem naše AK spolupracuje s erudovanými psychology, kteří mohou našim klientům nabídnout své služby.

Reality a obchod s nimi tvoří v dnešní době významnou součást obchodního trhu. Pro naše klienty jsme schopni zajistit vedle komplexního právního servisu (zejména sepis kupních, darovacích, nájemních a směnných smluv, advokátní úschovu, ověřování pravosti podpisů), také analýzu trhu s nemovitostmi a osobní kontakt se zkušenými a prověřenými makléři.

Zpět

BOX 3_CZE

Advokátní kancelář PDAK, je Vám k dispozici v celém spektru nabízených služeb po celé České republice. Pokud potřebujete právní pomoc, jsme Vaší správnou volbou, ať už se nacházíte kdekoliv.